Współpraca

ZOSTAŃ PARTNEREM TRISANY.

TRISANA jest niemieckim, prywatnym przedsiębiorstwem posiadającym 20-letnie doświadczenia w zakresie produkcji produktów służących do pielęgnacji zdrowia i urody.


TRISANA jest firmą uznaną, produkującą niezwykłej jakości suplementy diety oraz kosmetyki, dzięki czemu klienci sami plasują ją w segmencie PREMIUM.


Oryginalne ( własne) receptury przygotowywane przez znakomity zespół farmaceutyczny są tworzone z legendarną niemiecką jakością. To podejście powoduje wysokie uznanie klientów w takich krajach jak Niemcy, Szwajcaria czy też Austria a są to najbardziej wymagające rynki konsumenckie na świecie.


Za znakomitą opinią o produktach pojawiają się określone wartości którymi firma posługuje się tworząc swoista filozofię działania. Natura jako apteka - ludzkie zdrowie jako najwyższa wartość.


Podejmując decyzję współpracy z naszą firmą, dajecie sobie szansę na działanie w niemieckim renomowanym przedsiębiorstwie, dzięki czemu będziecie się czuć dobrze na rynku sprzedaży mając za sobą takiego partnera jak TRISANA.


TRISANA POLSKA oferując współpracę  w ramach Programu Partnerskiego stawia na:


- autonomiczne podejście, co oznacza że, Partnerzy wykorzystają tyle ile chcą i potrzebują z naszej oferty współpracy. Nie nakazujemy nikomu poziomu współpracy a sami zajmujemy się wsparciem na każdym jej etapie,


- dobry serwis, czyli nowoczesne  rozwiązania rynku e-commerce połączone z indywidualnym podejściem do obsługi procesu sprzedaży,


- edukację, czyli dział szkoleń mających na celu rozwój pod kątem wiedzy z zakresu profilaktyki zdrowia oraz najlepszych praktyk biznesowych,


- modularną strategię biznesową, która na bazie prostych działań pozwala osiągać niezwykłe rezultaty. Popieramy to wysokimi marżami obrotowymi. 

- program H&C jako ten element współpracy który zagwarantuje odpoczynek i mozliwosc finansowania edukacji.


Pomożemy Wam osiągnąć sukces i pokażemy jak w praktyce dystrybuowane są nasze produkty. Przeszkolimy Was także w zakresie tworzenia własnej organizacji doradczej i stworzymy możliwości - dzięki intensywnemu treningowi - sprostania wymogom skutecznego prowadzenia własnej firmy.


Załóż swoje konto w firmie Trisana. Otrzymasz stały rabat (25%) na nasze produkty i zyskasz dostęp do nowoczesnych narzędzi biznesowych całkowicie bezpłatnie i bez jakichkolwiek zobowiązań.

Sprawdź nas!
Współpraca z Trisana Polska może się okazać strzałem w dziesiątkę. Osiągniesz sukces na miarę swoich oczekiwań. Zdrowie i pieniądze są najbardziej poszukiwanymi rzeczami we współczesnym świecie i my możemy Ci to zapewnić.
Twoja TRISANA POLSKA !