Współpraca

ZOSTAŃ PARTNEREM TRISANY.

TRISANA jest niemieckim, prywatnym przedsiębiorstwem posiadającym 15-letnie doświadczenia w zakresie produkcji produktów służących do pielęgnacji zdrowia i urody.

TRISANA jest firmą uznaną, produkującą niezwykłej jakości suplementy diety oraz kosmetyki, dzięki czemu plasuje się w segmencie PREMIUM.

Oryginalne ( własne) receptury przygotowywane przez znakomity zespół farmaceutyczny są tworzone z legendarną niemiecką jakością. To podejście powoduje wysokie uznanie klientów w takich krajach jak Niemcy, Szwajcaria czy też Austria a są to najbardziej wymagające rynki konsumenckie na świecie.

Za znakomitą opinią o produktach pojawiają się określone wartości którymi firma posługuje się tworząc swoista filozofię działania. Natura jako apteka - ludzkie zdrowie jako najwyższa wartość.

Podejmując decyzję współpracy z naszą firmą, dajecie sobie szansę na działanie w niemieckim renomowanym przedsiębiorstwie, dzięki czemu będziecie się czuć dobrze na rynku sprzedaży mając za sobą takiego partnera jak TRISANA.

TRISANA POLSKA oferując współpracę Polakom w ramach Planu Kariery i Wynagrodzeń stawia na:

- autonomiczne podejście, co oznacza że, Partnerzy wykorzystają tyle ile chcą i potrzebują z naszej oferty współpracy. Nie nakazujemy nikomu poziomu współpracy a sami zajmujemy się wsparciem na każdym jej etapie,

- dobry serwis, czyli nowoczesne rozwiązania rynku e-commerce połączone z indywidualnym podejściem do obsługi procesu sprzedaży,

- edukację czyli znakomicie zorganizowany dział szkoleń mających na celu rozwój pod kątem wiedzy z zakresu profilaktyki zdrowia oraz najlepszych praktyk biznesowych,

- modularną strategię biznesową, która na bazie prostych działań pozwala osiągać niezwykłe rezultaty. Popieramy to wysokimi marżami obrotowymi.

- program h&c jako ten element współpracy który za gwarantuje odpoczynek i narzędzia na najwyższym poziomie.

Pomożemy Wam osiągnąć sukces i pokażemy jak w praktyce dystrybuowane są nasze produkty. Przeszkolimy Was także w zakresie tworzenia własnej organizacji doradczej i stworzymy możliwości - dzięki intensywnemu treningowi - sprostania wymogom skutecznego prowadzenia własnej firmy.

Załóż swoje konto w firmie Trisana. Otrzymasz stały rabat (25%) na nasze produkty i zyskasz dostęp do ultra nowoczesnych narzędzi biznesowych całkowicie bezpłatnie i bez jakichkolwiek zobowiązań. Sprawdź nas!

Współpraca z Trisana Polska może się okazać strzałem w dziesiątkę. Osiągniesz sukces na miarę swoich oczekiwań. Zdrowie i pieniądze są najbardziej poszukiwanymi rzeczami we współczesnym świecie i my możemy Ci to zapewnić.

Twoja TRISANA POLSKA !