Sklep internetowy

My beauty secret Intensive-Collagen-Complex 20003

210,00 zł

Chcesz kupić ten produkt za 160,00 zł?
Załóż bezpłatne konto w naszym sklepie.
Zajmie Ci to dwie minuty.

Kliknij tutaj!

Kategoria:

Opis produktu

TRISKIN MY BEAUTY SECRET® Intensive-Collagen-Complex: formuła urody na noc i na dzień. Podczas snu komórki skóry pracują na najwyższych obrotach. W nocy następuje reperacja szkód powstałych w ciągu dnia, aktywowane są funkcje ochronne i podziały komórek. Wspomaganie tych procesów jest wysoce korzystne.

TRISKIN MY BEAUTY SECRET Intensive – Collagen - Complex zawiera wyjątkowy zestaw składników do wspomagania odżywiania skóry w nocy. W procesie starzenia się skóry zmniejsza się w jej obrębie ilość kolagenu i zmienia się jego struktura. Efektem jest zmniejszenie zdolności zatrzymywania wody w skórze właściwej, a tym samym zmniejszenie elastyczności i powstawanie zmarszczek.
Skóra staje się widocznie odżywiona i odświeżona. Olejek jojoby zapewnia skórze miękkość i elastyczność, a stosowany w ciągu dnia stanowi również ochronę przed promieniami UV.

Intensive-Collagen-Complex fenomenalnie zarządza budżetem kolagenowym skóry!
Morski kolagen ma wyjątkowe właściwości wiązania wody, dzięki czemu jest jednym z najlepszych środków nawilżających. Zatrzymuje wodę w skórze, chroniąc ją przed utratą wilgotności oraz wzmacnia włókna podporowe skóry. Naturalny kolagen z ryb morskich w połączeniu z olejkiem z oliwek, jojoby i witaminą E aktywuje procesy przemiany materii w skórze zgodnie z jej rytmem biologicznym.

Skład produktu

Zalecane stosowanie

Niewielką ilość TRISKIN® Intensive-Collagen-Complex nanieść na twarz, dekolt i szyję, delikatnie wmasować. Można stosować według uznania rano i wieczorem.

Zawartość opakowania

50 ml