Sklep internetowy

NONI 41010

155,00 zł

TRISANA® NONI sok - 99,6% z naturalnym aromatem malinowym. NONI Morinda citrifolia - sok znany od setek lat jako napój zdrowia. Szczególnie duża ilość enzymów, zawartych w soku, przyspiesza przemianę ...

Kategoria:

Opis produktu

TRISANA® NONI sok- 99,6% z naturalnym aromatem malinowym.

NONI Morinda citrifolia - sok znany od setek lat jako napój zdrowia. Szczególnie duża ilość enzymów, zawartych w soku, przyspiesza przemianę materii, dostarczając organizmowi szybko nowej energii.
Wyjątkowość NONI polega na wzajemnym zrównoważeniu wszystkich składników i dostosowania ich do potrzeb żywieniowych człowieka. Występowanie substancji biologicznie czynnych (prokseroniny, skopoletiny i damnacanthalu) czynią z NONI produkt ze wszech miar pożądany w prewencji oraz we wspomaganiu leczenia wielu problemów zdrowotnych. Produkt nie jest substytutem zróżnicowanej diety.

Znane i stosowane od wieków owoce lub sok z owoców rośliny Morinda citrifolia, nazywanej również NONI. Nazwa ta oznacza „wmieszać w coś”, co podkreśla szerokie spektrum oddziaływań. Zwyczajowo spożywana jest jako środek wspomagający organizm w różnych dolegliwościach.

Po raz pierwszy w 1993 r. amerykańscy naukowcy przebadali zakres działania zawartych w niej substancji. Okazało się, że mają one ogromny wpływ na procesy przemiany materii. Zidentyfikowano blisko 100 substancji czynnych: aminokwasy, oleje, polifenole, witaminy i minerały. Substancje gorzkie – antrachinony – mają regulacyjny wpływ na pracę przewodu pokarmowego, stymulując wydzielanie enzymów trawiennych i żółci; wykazują również działanie przeciwbakteryjne. Inny związek – skopoletina - ma działanie przeciwzapalne i regulujące przepływ krwi w obrębie drobnych naczyń. Wpływ na zjawiska odpornościowe wykazuje inna substancja – damnakantal.
Ma zdolność stymulowania limfocytów T w zakresie hamowania przez nie wzrostu komórek nowotworowych, w stosunku do samych zaś komórek nowotworowych wykazuje działanie indukujące w nich zjawisko apoptozy – programowanej śmierci komórki, co może przyczyniać się do ich eliminacji.

Skład produktu

Składniki: sok NONI z Morinda citrifolia – 99,6%, naturalny aromat malinowy – 0,4%

 

wartość odżywcza    100ml    30ml 
wartość energetyczna       66kJ/16kcal     19,8kJ/4,8kcal 
białka    1,12g    0,4g
węglowodany    3,4g    1,02g
tłuszcze/ w tym nienasycone kw. tłuszczowe     <0,1/0,1    <0,03/0,03
sód    0,0g    0,0g
błonnik spożywczy     0,2g    0,06g

Zalecane stosowanie

Zaleca się pić codziennie 30 ml, 30 minut przed  posiłkiem w jednej lub  w dwóch porcjach. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej. 

Informacje o przechowywaniu:

Po otwarciu, butelkę z sokiem przechowywać w lodówce.

Zawartość opakowania

1000 ml