O firmie

TRISANA - NASZĄ APTEKĄ JEST NATURA. sukcesu.

Trisana to firma z którą skutecznie zadbasz o zdrowie i dobre samopoczucie. Trisana to również ludzie, społeczność świadomych użytkowników naszych suplementów diety, którzy wiedzą gdzie leży właściwa odpowiedzialność za dobrostan zdrowotny.


FIRMA TRISANA

 

FIRMA TRISANA. Kiedy w 1999 r. zakładaliśmy firmę TRISANA, mieliśmy wizję: rozwijanie produktów, które przede wszystkim pomogą ludziom prowadzić zdrowsze, lepsze i dłuższe życie. Opierając się na mocnym fundamencie niemieckiej i europejskiej medycyny i farmacji zaufaliśmy również naturalnym składnikom. Świadomie zrezygnowaliśmy ze wszystkiego, co nie czyni dobrze człowiekowi. Dzisiaj jesteśmy dumni mogąc zaoferować szeroką gamę wysokiej jakości innowacyjnych produktów dla zdrowia, witalności, zdrowej i pięknej skóry oraz wysokiej wydajności. Produkty TRISANA - gwarancją jakości!

ZAŁOŻYCIEL FIRMY TRISANA

 

ZAŁOŻYCIEL FIRMY TRISANA. Reinhard H. Bursian zdobył wykształcenie farmaceutyczne i handlowe w Karlsruhe, następnie spędził wiele lat w przemyśle chemicznym / farmaceutycznym na stanowiskach kierowniczych. Z końcem lat 80- tych zmienił jednak sposób myślenia, odchodząc od tradycyjnych leków chemicznych na rzecz medycyny naturalnej i homeopatii - w rozumieniu człowieka jako całości, jedności ciała, umysłu i duszy! Umiłował największą aptekę na świecie - naturę. Wykorzystywał całą swoją energię do rozwoju wysokiej jakości w pełni naturalnych produktów, aby wszystkim pokazać nową drogą do bardziej wartościowego życia. W ten oto sposób w 1999 r. powstała firma TRISANA. 30 kwietnia 2013 odstąpił z zarządu firmy TRISANA i przeszedł na emeryturę. Wciąż jednak z zainteresowaniem śledzi rozwój firmy.

FILOZOFIA FIRMY

 

FILOZOFIA FIRMY. Tworzymy produkty z naturalnych składników, które są łatwo przyswajane i przebadane naukowo. Używamy krajowych i międzynarodowych kontaktów aby zaoferować naszym klientom najlepsze produkty ze światowego rynku. Wszystkie decyzje podejmowane w firmie TRISANA ukierunkowane są na bezpieczeństwo i ochronę zasobów firmy. Z wszelkich działań firmy generowane są wystarczające zyski aby wzmocnić zyskowność, zapewnić finansowanie badań i dalszą ekspansję w kraju i za granicą. Filozofia firmy TRISANA w pigułce: 1. Bazując na medycynie naturalnej i wiedzy naukowej nowoczesnej farmacji tworzymy produkty najwyższej jakości dla lepszego i zdrowszego życia. Żyjemy wśród liderów na szybko rozwijającym się rynku, jako atrakcyjna firma dla nowoczesnej pielęgnacji zdrowia, ładnej sylwetki i urody. 2. Wszyscy dystrybutorzy mogą liczyć na uczciwą i kompetentną współpracę. Użytkownikom naszych produktów, gwarantujemy najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz rzetelne informacje. 3. Naszym partnerom, oferujemy także pomoc w postaci kompleksowych szkoleń. 4. Dzisiejsza sieć klientów opiera się na zaufaniu. Zaufanie do produktów, zaufanie do naszej filozofii, wiara w ludzi, którzy reprezentują firmę. 5. Dajemy wszystkim szansę poprawy swojego życia. Poprzez lepsze zdrowie, lepsze samopoczucie, witalność.

PRODUKCJA

 

PRODUKCJA. Od momentu założenia firmy TRISANA, wszystkie produkty dla zdrowia, fitness, wellness i urody zawsze były i są rejestrowane według obowiązującego prawa na rynku. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najwyższym wymaganiom, jakie stawiane są firmom farmaceutycznym. W tym celu uzyskaliśmy certyfikat ISO i wprowadzamy produkty zgodnie z wytycznymi.