Sklep internetowy

Sale!

Kontrola wagi

536,00 455,00 zł

Chcesz kupić ten produkt za 330,00 zł?
Załóż bezpłatne konto w naszym sklepie.
Zajmie Ci to dwie minuty.

Kliknij tutaj!

Opis produktu

TRISANA BAS Plus. 

Suplement diety w proszku. Zawiera optymalnie skomponowane zasadowe składniki mineralne, które wspomagają równowagę kwasowo-zasadową organizmu. Niewłaściwe odżywianie czy stres mają wpływ na nadmierne gromadzenie w organiźmie związków kwaśnych a te powodują zmęczenie, nerwowość, zaburzenia snu, apatię.

 

TRISANA Body Secret Complex

To innowacyjny, skuteczny i wysokowartościowy suplement diety. Zawiera wysokowartościowe białko, hydrolizat kolagenu, olej MTC, mieszankę warzywną SNCF, lecytynę z soi, izolat białka serwatkowego, sproszkowane mleko kokosowe, kakao, witaminę B6, witaminę E oraz cynk organiczny. Słodzony Rebaudiosidem A, pochodzącym ze stewii.

10 kilo mniej na wadze…

 … statystycznie przedłuża życie o ok. 5 lat, ponieważ narządy wewnętrzne nie są tak obciążone!

 … odmładza komórki mózgowe- naczynia krwionośne nie ulegają obłożeniu i zapewniają optymalne dotlenienie, odżywienie i dokrwienie!

 … zmniejsza zlepianie się krwinek czerwonych - zawiera mniej tłuszczu, zmniejsza odkładanie się cholesterolu w naczyniach krwionośnych, poprawia zaopatrzenie narządów wewnętrznych w tlen i składniki odżywcze oraz odprowadzanie produktów przemiany materii.

 … odciąża naczynia krwionośne, zmniejsza tendencje do  obrzęków i bólu kończyn.

 … zapobiega chorobie cywilizacyjnej- cukrzyca typu II, trzustka nie musi wytwarzać dużych ilości insuliny i w międzyczasie ma możliwość odpoczynku.


TRISANA Formuła B-complex

Witaminy grupy B są konieczne dla prawidłowego przebiegu procesów przemiany materii. Są niezbędne do przekształcania węglowodanów w glukozę i pokarmu w energię. Szczególnie w stanach zwiększonego obciążenia i w późniejszym wieku ich podaż z pożywieniem może być niewystarczająca. Większość witamin B jest wrażliwa na działanie wysokiej temperatury, powietrza i wody, co sprawia, że podczas przechowywania i gotowania produktów naturalnych tracimy je bezpowrotnie. Wszystkie substancje zaliczane do tej grupy witamin są rozpuszczalne w wodzie. Oznacza to, że organizm nie potrafi ich magazynować - podane z pożywieniem zostają wykorzystane i wydalone z moczem. Nie można ich również przedawkować. Ważne jest, żeby spożywać cały ich kompleks. Są one wzajemnie powiązane i nadmierne spożycie jednej może zakłócić równowagę, a także poprzez zwiększenie wydalania spowodować niedobór innych. Chociaż niektóre funkcje wielu witamin z tej grupy pokrywają się, każda z nich ma swój własny profil działania i nie może zastąpić innej.